• III Puchar Podlasia w biegach na nartorolkach

05.10.2022 20:24
      III Puchar Podlasia w biegach na nartorolkach

24.09.2022r. w Szelmencie odbył się III Puchar Podlasia w biegach na nartorolkach. Uczennica kl.5 a Dominika Giba zajęła 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Serdecznie gratulujemy!!!

• Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie

Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie

20.09.2022 23:12

Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie- pod tym hasłem 17. 09. 2022 r. na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku odbyły się pierwsze powakacjach zawody lekkoatletyczne dla dziewcząt i chłopców z klas 4 i 5. W zawodach wzięło udziałprawie 300 osób. Naszą szkołę godnie reprezentowali nasi najmłodsi sportowcy. Zuzanna Szczytko i Olga Szymczuk wywalczyły prawo do startu w finale krajowym, który odbędzie się pod koniec września w Warszawie.Trzymamy kciuki!!!

• Mistrzostwa Województwa Podlaskiego U16 w lekkiej atletyce

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego U16 w lekkiej atletyce

Dnia 30.08.2022 w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego U16 w lekkiej atletyce.

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie oraz tegoroczni absolwenci.

Złote medale zdobyli Kinga Budzisz -wieloskok, bieg na 80mpł, Weronika Tarasiewicz -rzut dyskiem , Kamil Kamiński-rzut dyskiem, Dawid Faszczewski -pchnięcie kula, Gabriel Lebiedziński -300mpł, Kamil Bieliński w skoku wzwyż z wynikiem 160 cm.

Srebrne medale zdobyli: Franciszek Zdanowicz w oszczepie, Dawid Faszczewski w rzucie dyskiem, Weronika Tarasiewicz w wieloskoku , Patryk Charmuszko w pchnięciu kulą, Pola Salnikow w skoku w dal, Zofia Kirejczuk w biegu na 80mpł oraz Philip Domaszewicz w skoku w dal.

Brązowe medale zdobyli Maciej Głuchowski w oszczepie, Michał Głuchowski w rzucie dyskiem, Adam Tankiewicz w pchnięciu kulą , Gabriel Lebiedziński w skoku wzwyż , Katarzyna Knyszyńska w pchnięciu kulą oraz Michalina