• JAK SIĘ UCZYĆ, ŻEBY SIĘ NAUCZYĆ

• Kolejne zajęcia kl. IIa w ramach INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ JAK SIĘ UCZYĆ, ŻEBY SIĘ NAUCZYĆ odbyły się w świątecznej atmosferze. Dzieci upiekły i udekorowały pierniczki, z pomocą starszych koleżanek i kolegów, wykonały ozdoby na choinkę. Uczyły się współpracy, wykonywania zadań zgodnie z poleceniem, ćwiczyły koncentrację, dokładność i pracowały nad budowaniem właściwych relacji. BRAWO! #laboraroriaprzyszłości#jaksięuczyć#instrukcja#kreatywność#jesteśmyrazemtuiteraz

• Konkurs "Bombki..."

• Świąteczny konkurs „Bombki bombeczki ...” rozstrzygnięty.

Wszystkie prace były bardzo pomysłowe, wykonane estetycznie i z dużym zaangażowaniem uczniów. Trudno było wyłonić zwycięzców. Po długich obradach komisja postanowiła przyznać nagrody oraz wyróżnienia. Lista nagrodzonych dzieci:

KLASY I-III

I miejsce: Zuzanna Rutkowska kl. IA (SSP Supraśl)

Wyróżnienie:

Marian Czyżewski kl. IA (SSP Supraśl)
            Julia Paliwoda kl. IIA (SSP Supraśl)
            Stanisław Karwowski kl. IIC (SP Sobolewo)
            Antoni Arciszewski kl. IIA (SSP Supraśl)
            Anastazja Myszkiewicz kl. IIB (SSP Supraśl)
            Helena Jezior kl. IIIA (SSP Supraśl)
            Szymon Kackieło kl IIIB (SSP Supraśl)

KLASY VI-VI

I miejsce: Julia Dawidziuk kl. IV D (SP Sobolewo)
            II miejsce: Magdalena Jazurek kl. IVB
            III miejsce: Barbara i Łukasz Cymbaluk kl. VC (SP Sobolewo)

Wyróżnienie:

Żabiuk Lena kl. IV (SP nr4 w Białystok)
            Maria Sienkiewicz kl. IV (ZSz P w Ogrodniczki)
            Marcelina Dudek kl.IVC (SP Sobolewo)
            Krzysztof Karwowski kl. IVD(SP Sobolewo)
            Artem Klimentovskyi (SSP Supraśl)

• "Rosnę zdrowo"

• W środę 06.12.2023 w Urzędzie Miejskim w Supraślu czworo uczniów naszej szkoły z rąk burmistrza dr Radosława Dobrowolskiego otrzymało nagrody w ogólnopolskim konkursie plastyczno- literackim "Rosnę zdrowo" zorganizowanym w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Serdecznie gratulujemy Helence Jezior- laureatce I miejsca. Duże brawa należą się także wyróżnionym w konkursie: Oli Suchockiej, Wiktorii Lisowskiej oraz Szymonowi Szymczukowi.

• Motorowa pasja

•    W naszej szkole gościliśmy wicemistrza Polski motocyklistę-pana Damiana Bykowskiego, który z ogromną przyjemnością podzielił się swoją pasją, a zarazem zaprezentował sposoby podejmowania różnych aktywności fizycznych. Nadrzędnym aspektem spotkania z uczniami klas siódmych i ósmej było przypomnienie i uświadomienie młodzieży, że warto uprawiać sport, mieć marzenia, rozwijać swoje zainteresowania i pasje, stawiać sobie wymagania i wytrwale dążyć do celu. Pan Damian krótko opowiedział o swoim motocyklu, właściwym stroju i wyposażeniu, koniecznym do bezpiecznego sportu wyczynowego. Mogliśmy być dumni ze swojego miasta i Gminy Supraśl, gdyż wielokrotnie usłyszeliśmy potwierdzenie, że pobliskie lasy i tereny zielone służą do treningów. Emocje wśród młodzieży wzbudziła możliwość bezpośredniego zadawania pytań, siedzenia na motocyklu czy też przymiarki kasku i elementów odzieży motocyklisty. Zainteresowanie uczniów, ogromne skupienie uwagi, jak też maksymalne wykorzystanie czasu lekcji to potwierdzenie, że liczymy na kolejne spotkania z ciekawymi a jednocześnie niezwykłymi ludźmi, którzy oprócz pracy zawodowej podejmują ogromne wyzwania i osiągają sukcesy.